email.png twitter.png facebook.png google_plus.png
درباره رونما

رونما یک سایت دانلود تصاویر و ارائه دهنده لینکهای مفیدی از سایتهای محبوب و پرکاربرد ایران و جهان است که ما فکر می کنیم برای کاربران از اولویت و نیاز محسوب می شوند.

در طراحی سایت رونما سادگی و کاربر پسند بودن سایت به عنوان اولویتی مهم مد نظر قرار گرفته است بنابراین تا آنجایی که ممکن بود از اعمال جلوه های ویژه و موارد بصری غیر ضرور خودداری شده است.


دانلود تصاویر

رونما با ارائه مجموعه بزرگی از تصاویر، بزرگترین سایت دانلود تصویر فارسی زبان محسوب می شود که بطور مستمر بر تعداد تصاویر آن افزوده می شود.

تصاویر سایت رونما طیف وسیعی از موضوعات را شامل می شود این مهم دامنه انتخاب کاربران را افزایش داده و به حصول نتیجه مطلوب سرعت می بخشد.

سایت رونما از موازین اخلاقی حاکم بر کشور ایران پیروی می کند بنابراین رونما برخلاف برخی سایتهای دانلود تصویر دیگر، از جانب دولت ایران، فیلتر و یا مسدود نخواهد شد.

تمامی تصاویر سایت رونما دارای پهنای 'حداقل' [1600 پیکسل] و ارتفای 'حداقل ' [1200 پیکسل] و بالاتر می باشند.

تصاویر سایت رونما دستچین و تست شده اند بنابراین کیفیت آنها تضمین شده است.


لینکهای مفید

لینکهای مفید در سایت رونما، مجموعه آدرسهای سایتهایی را شامل می شود که ما گمان می کنیم برای کاربران ایرانی و کلا کاربران فارسی زبان مفید هستند.

در نظر داشته باشید اگرچه برای مثال گوگل به عنوان یک سایت جستجو می تواند نیازهای تان را جستجو و ارائه نماید اما وجود اطلاعات غربال شده همواره آسان شدن کارها را موجب می شود. شاید مواردی برای شما هم پیش آمده باشد که یافته های موتورهای جستجو دقیقا همان چیزی نیستند که شما به دنبال آن هستید.


بنرها

تماس با ما

© تمامی حقوق این سایت محفوظ است.
.All Rights Reserved

مهدی سلطانپور
Mehdi Soltanpour


0911 225 57 95
0911 733 57 95
email.png twitter.png facebook.png google_plus.png
banner_com_big.png